Audi a4 2.0

Audi a4 2.0
Audi a4 2.0
Audi a4 2.0
Audi a4 2.0
Audi a4 2.0
Audi a4 2.0
Audi a4 2.0
Audi a4 2.0
15'700

Shitet vetura Audi A4 2.0 TDI automatik model 2015 me Ad Blue, viti i prodhimit 2014, e sapo doganuar dhe regjistruar.

Vetura është në gjendje super të mirë, ska nevoj as një investim, e servisuar dhe opcione si:
– Karrika lëkur
– Senzora
– Shiber ( Panoram )
– Goma të reja të Dimrit 2023
– Fellne 17 origjinal Audi me goma te verës
– Vollani me pulla
– 2 qelsa

Vetura është e servisuar dhe ka vetëm 150 000 km të garantuara. Veturën mund ta kontrolloni tek cilido servis i autorizuar i Audi-së.

Të interesuarit mund te lajmrohen ne numrin e telefonit 045 290 256.

  • Year: 2015
  • Mileage: 150000
  • Power: 177
  • Transmission: Automatic
  • Fuel: Diesel
  • Model: B8.5
  • Doors: 5
  • Color: Hiri
Prishtina