Golf 7 Facelift 2019

Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
Golf 7 Facelift 2019
18'900

HatashiAuto
049200502

Golf 7.5
Facelift
10/2019
2.0 TDI
150 PS
Automatik DSG
180.000 Km me Liber servisit
2 Qelsa
Panoram
Nxemje nkarrika
Distronik
Gomat e reja te Dimrit
Ne gjendje perfekt
I sapo ardhur vetem me dogan te pagume
Me Faktur dhe TVSH
Mundesi ndrrimi
19.000€

  • Year: 2019
  • Mileage: 2000
  • Power: 150
  • Transmission: Automatic
  • Fuel: Diesel
  • Model: Golf 7
  • Doors: 5
  • Color: Bardhë
30000 Pejë , Kosovo