Shitet Golf 5 plus 1.9TDI

Shitet Golf 5 plus 1.9TDI
Shitet Golf 5 plus 1.9TDI
Shitet Golf 5 plus 1.9TDI
Shitet Golf 5 plus 1.9TDI
Shitet Golf 5 plus 1.9TDI
Shitet Golf 5 plus 1.9TDI
Shitet Golf 5 plus 1.9TDI
Shitet Golf 5 plus 1.9TDI
5'800

Shes Golf 5 plus 1.9tdi 2007 ka regjistrim edhe 6 muaj ne gjendje perfekte me goma dimrit sava dhe gomat e veres
Per me shum kontaktoni
045976978

  • Year: 2007
  • Mileage: 370xxx
  • Power: 115
  • Transmission: Manual
  • Fuel: Diesel
  • Model: Golf 5 Plus
  • Doors: 5
  • Color: Hirit
Fushe kosove