VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG

VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
VW TOURAN 1.6 TDI – FULL EXTRA – RKS TABELAT – AUTOMATIK DSG
13'500

Shitet vetura e ardhur nga Gjermania ne dhjetor, e doganuar edhe e regjistruar ne RKS tabela.

VW Touran – Automatik – 2013 – 1.6 Diesel – 105 PS – Ngjyra e bardhe, me fellne dhe goma vere+dimer. Xhamat e zi fabrikisht. Posedon senzora, Navi, Klime, karrigat me nxemje, Airbag etj.
Full ekstra dhe ne gjendje perfekte.
Per me shume info kontakto: 044/648-387
Viber&Whatsapp +38344648387

Shitet VW Touran – 1.6 TDI – 2013 – Ngjyra e bardh, ne gjendje te rregullt perfekte teknike, Automatik 7 shpejtësi -Full Extra me te gjitha opsionet. I doganuar dhe i regjistruar ne RKS, Veturë ekonomi

  • Year: 2013
  • Mileage: 270000
  • Power: 105
  • Transmission: Automatic
  • Fuel: Diesel
  • Model: Touran
  • Doors: 5
  • Color: White - Bardh