Ford Fiesta 1.0 2016 100ps

Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
Ford Fiesta 1.0 2016 100ps
7'200

Ford Fiesta 1.0 Benzin 100Ps
Viti 2016 Rks 1 vjet
Kilometra 145mij garantune me liber servisit
Manuel
I ardhur nga Ch 🇨🇭🇨🇭
2 pare goma fellne te veres
Me senzora
Tempomat
Xhama me rrym perpara dhe mbrapa
Senzor shiu
2 Qelsa
full opsione

Servisin e kryer ne 🇨🇭

  • Year: 2016
  • Mileage: 147000
  • Power: 74
  • Transmission: Manual
  • Fuel: Gasoline
  • Model: Fiesta
  • Doors: 5
  • Color: Bardh