shitet

shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
shitet
8'700

SHITET AUDI A3
1.8 TFSI BENZIN
MANUAL 6 SHPEJTSI
KILOMETRAT 266xxx
S-LINE MBRENDA DHE JASHT
PARK SENZOR
SOUND SYSTEM BOSE
ULSET E PARA ME NXEMJE
XHAMAT E PASEM TE ERRESUAR NGA FABRIKA
NE GJENDJE PERFEKTE
NR KONTAKTUES : 048378136

  • Year: 2011
  • Mileage: 266000
  • Power: 160
  • Transmission: Manual
  • Fuel: Gasoline
  • Model: 8p
  • Doors: 2
  • Color: e zezë
dragodan perroi i njelmet